عکاسی با گوشی موبایل

هدف این کتاب این است که به شما کمک کند دنیای فوق‌العاده عکاسی با موبایل را از طریق برخی تکنیک‌ها و روش‌های ساده کشف کنید.

69aدر کنار انجام مکالمات روزمره و امور ارتباطی، یکی از مهم‌ترین کاربردهای گوشی موبایل برای همه‌ی ما، عکس گرفتن و ثبت تصویر است.  درواقع ما یک آتلیه عکاسی کامل در دستان خود داریم.  می‌توانیم عکس بگیریم، ویرایشش کنیم، و بلافاصله با هر کس دیگری به اشتراکش بگذاریم – حتی اگر در آن سوی دنیا باشد.
همین‌طور که موبایل‌ها و دوربین‌های‌شان پیچیده‌تر می‌شوند، نرم‌افزارهای مرتبط با آن‌ها نیز امکانات بیشتری را در اختیار کاربران می‌گذارند.  این برنامه‌ها عملکرد ابتدایی دوربین یک موبایل را بسیار بهبود می‌بخشند و می‌توانند سطح عکاسی شما را به نقطه هیجان‌انگیزی برسانند.

 

012-MELISA-BARILLI-3rdChildren

 

اگر چیز خاصی از دوربین موبایل خود می‌خواهید، احتمالاً یک برنامه خاص برای آن وجود دارد. برنامه‌هایی هستند که به شما کمک می‌کنند عکاسی کنید، همچنین برنامه‌های مخصوص ویرایش عکس، برنامه‌های آموزش عکاسی، و برنامه‌هایی نیز برای ارتقای خلاقیت وجود دارند.  بسیاری از آن‌ها رایگان هستند و امکانات بسیار جالبی هم دارند.  این کتاب بسیاری از این برنامه‌ها را بررسی می‌کند.

هدف کتاب این است که به شما کمک کند دنیای فوق‌العاده عکاسی با موبایل را از طریق برخی تکنیک‌ها و روش‌های ساده کشف کنید. نویسنده کوشیده‌ است که تا حد امکان برای هر سه سیستم عامل – اپل، ویندوز و اندروید – تکنیک‌هایی معرفی کند.
اما حتی اگر هیچ برنامه‌ای هم روی موبایل شما نصب نمی‌شود، باز هم  این کتاب برای شما بسیار مفید خواهد بود.

دانلود صفحات فهرست کتاب

 

jeld-akkasi-ba-mobile--p

مشخصات کتاب

نام کتاب:  عکاسی با گوشی موبایل
پدیدآور:  آدام برونکورست
مترجم:  صادق  طاهری
نوبت چاپ:  اول، زمستان ۱۳۹۳

مشخصات ظاهری کتاب

مصور، رنگی، گلاسه، 216 صفحه

خرید کتاب

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.