رنگ در دکوراسیون و طراحی داخلی

کتاب مرجع ایده‌یابی  برای طراحی رنگ‌آمیزی  در دکوراسیون و طراحی‌داخلی
از میان رنگ‌های مختلف، از آبی سرد تا قرمز گرم، از قهوه‌ای تا سبز دریایی، شما می‌توانید مناسب‌ترین رنگها را برای هر اتاقی انتخاب کنید؛ طوری که هم جذاب و هم مقرون به صرفه باشد. کتاب «رنگ در دکوراسیون و طراحی داخلی» شما را با نکات مهم و اصلی در تئوری رنگ‌ها آشنا می کند و اصول رنگ، نور، فضا، بافت، مواد، میزان و رنگ‌آمیزی را مورد بررسی قرار می‌دهد. در عین حال نشان می دهد که رنگ‌های مختلف چگونه بر فضای اتاق تاثیر می گذارند. این کتاب همچنین توصیه‌هایی در مورد الهام گرفتن از رنگ‌ها و مواد طبیعی به عنوان نقطه آغاز ترکیب رنگ ارائه می‌دهد؛ نیز استفاده از رنگ‌های خاصی مانند مشکی، سفید و خاکستری را بررسی می‌کند. همچنین جزئیاتی درباره نوع رنگ، طبیعی یا غیرطبیعی بودن آن و استفاده از رنگ‌ها در روشنایی روز و فصل‌های خاص ارائه می دهد. با استفاده از این رهنمودها شما می‌توانید رنگ مناسب را برای یک اتاق، یعنی برای دیوارها، سقف، کف زمین و اثاثیه انتخاب کنید و فضای مطلوب خود را با ایجاد سایه‌روشن‌های مناسب پدید آورید. این نکات سپس با ارائه مجموعه جالبی از طراحی دکوراسیون به مرحله اجرا درمی آیند و به پنج مجموعه اصلی تقسیم می‌شوند: کتانی، کاغذی و نخی –  شکلاتی – کهربایی و نقره‌ای – بستنی، شربت و بیسکوئیت – دریایی – آسمانی و چوبی – قرمز شرابی و گل‌سرخی. به این ترتیب مجموعه جالبی از ترکیب رنگ‌ها به وجود می‌آید. تصاویر بزرگ و زیبایی از اتاق‌هایی که با دستورالعمل‌های مربوط به ترکیب مبلمان و سایر لوازم جانبی طراحی شده‌اند، نهایتا می‌تواند برای هر سلیقه‌ای خوشایند باشد.jeld_ketabrang--Final

مشخصات کتاب

نام کتاب:  رنگ در دکوراسیون و طراحی داخلی
پدیدآور:  جوانا کاپستیک، مریل لوید
مترجم:  فرزانه سالمی
نوبت چاپ:  پنجم، زمستان ۱۳۹۳

مشخصات ظاهری کتاب

مصور، رنگی، گلاسه

خرید کتاب

عکاسی با گوشی موبایل

هدف این کتاب این است که به شما کمک کند دنیای فوق‌العاده عکاسی با موبایل را از طریق برخی تکنیک‌ها و روش‌های ساده کشف کنید.

69aدر کنار انجام مکالمات روزمره و امور ارتباطی، یکی از مهم‌ترین کاربردهای گوشی موبایل برای همه‌ی ما، عکس گرفتن و ثبت تصویر است.  درواقع ما یک آتلیه عکاسی کامل در دستان خود داریم.  می‌توانیم عکس بگیریم، ویرایشش کنیم، و بلافاصله با هر کس دیگری به اشتراکش بگذاریم – حتی اگر در آن سوی دنیا باشد.
همین‌طور که موبایل‌ها و دوربین‌های‌شان پیچیده‌تر می‌شوند، نرم‌افزارهای مرتبط با آن‌ها نیز امکانات بیشتری را در اختیار کاربران می‌گذارند.  این برنامه‌ها عملکرد ابتدایی دوربین یک موبایل را بسیار بهبود می‌بخشند و می‌توانند سطح عکاسی شما را به نقطه هیجان‌انگیزی برسانند.

 

012-MELISA-BARILLI-3rdChildren

 

اگر چیز خاصی از دوربین موبایل خود می‌خواهید، احتمالاً یک برنامه خاص برای آن وجود دارد. برنامه‌هایی هستند که به شما کمک می‌کنند عکاسی کنید، همچنین برنامه‌های مخصوص ویرایش عکس، برنامه‌های آموزش عکاسی، و برنامه‌هایی نیز برای ارتقای خلاقیت وجود دارند.  بسیاری از آن‌ها رایگان هستند و امکانات بسیار جالبی هم دارند.  این کتاب بسیاری از این برنامه‌ها را بررسی می‌کند.

هدف کتاب این است که به شما کمک کند دنیای فوق‌العاده عکاسی با موبایل را از طریق برخی تکنیک‌ها و روش‌های ساده کشف کنید. نویسنده کوشیده‌ است که تا حد امکان برای هر سه سیستم عامل – اپل، ویندوز و اندروید – تکنیک‌هایی معرفی کند.
اما حتی اگر هیچ برنامه‌ای هم روی موبایل شما نصب نمی‌شود، باز هم  این کتاب برای شما بسیار مفید خواهد بود.

دانلود صفحات فهرست کتاب

 

jeld-akkasi-ba-mobile--p

مشخصات کتاب

نام کتاب:  عکاسی با گوشی موبایل
پدیدآور:  آدام برونکورست
مترجم:  صادق  طاهری
نوبت چاپ:  اول، زمستان ۱۳۹۳

مشخصات ظاهری کتاب

مصور، رنگی، گلاسه، 216 صفحه

خرید کتاب