راهنمای خرید از فروشگاه آن‌لاین نشر پشوتن

چگونه سفارش ثبت کنیم؟

به جز کتاب‌هایی که چاپ آن‌ها به اتمام رسیده و در انبار انتشارات موجود نیست، هر کدام از کتاب‌های نشر پشوتن را که مورد نظرتان باشد می‌توانید به صورت آن‌لاین سفارش دهید. جهت خرید آن‌لاین کافی است پس از وارد شدن به برگه‌ٔ فروشگاه آن‌لاین، کتاب‌های دلخواه را به سبد خرید خود افزوده سپس روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا به درگاه بانکی وارد شوید. لطفا شماره تماس و نشانی خود را به دقت در فرم مربوطه بنویسید تا سفارش شما در کمترین زمان انجام شود.

چنانچه سفارش از طریق وب‌سایت برایتان دشوار است، می‌توانید از طریق تلگرام سفارش خود را ثبت کنید. همچنین اگر سوالی داشته باشید، می‌توانید از طریق تلگرام پیام بفرستید تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ بگویند. تلفن و ایمیل نیز دیگر راه‌های ارتباطی با ما هستند.

هزینهٔ سفارش‌ چگونه پرداخت می‌شود؟

پرداخت هزینه نیز به صورت آن‌لاین و از طریق تمام کارت‌های بانکی شتاب امکان‌پذیر است.

ارسال سفارش‌ چگونه انجام می‌شود؟

کتاب‌های سفارشی شما از طریق پست پیشتاز در زودترین زمان ممکن (سه تا هفت روز) به دست شما خواهد رسید. خریداران حاضر در بیشتر منطقه‌های تهران، افزون بر پست پیشتاز می‌توانند از گزینه ارسال با پیک استفاده کنند تا سفارش‌شان در همان روز به دست‌شان برسد. در صورت انتخاب ارسال با پیک، برای هماهنگی ساعت تحویل با شما تماس گرفته خواهد شد.

پس از دریافت و خواندن کتاب‌ها لطفا ما را از دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود بهرمند کنید.

با عضویت در خبرنامه‌ ما و دنبال کردن ما در شبکه‌های اجتماعی، می‌توانید از تازه‌ترین‌های سایت باخبر شوید.